СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!! Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 4. Одне число дорівнює 0,1,

друге - 8, 4 Знайдіть третє число.

Ответы на вопрос

Отвечает Гильфанов Анатолій.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай х - третє число ,

(0,1 + 8,4 +х): 3= 4

8,5 +х =12

х= 12-8,5

х= 3,5