Середнє арифметичне двох чисел одне з яких у 3 рази більше за інше дорівнює 24 Знайди ці числа​


Ответы на вопрос

Отвечает Сучкова Саша.

Ответ:

Первое число 8

Второе число 40

Проверка (8+40):2=24

Пошаговое объяснение:

Эти числа возьмем за х                                48-8=40 (-это второе число)

х+х*3=24*2

х+х*3=48

2х*3=48

2х=48:3

2х=16

х=16:2

х=8