Обчислить висоту паралелограма проведену до сторони що дорівнює 16 см якщо його площа 48 см2


Ответы на вопрос

Отвечает Бордан Лера.

Ответ:

3см

Пошаговое объяснение:

s=a*hₐ⇒hₐ=s/a=48/16=3/см/