Висота конуса дорівнює 8 см, а його об’єм – 32 см^3 . Знайдіть площу основи конуса.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сопбек Ринат.

Відповідь:

12 см^2

Покрокове пояснення:

V=S*h/3

S=3V/h=3*32/8=12 см^2