Відстань між пунктами A і B автомобіль проїхав за 1,5 години, а автобус — за 2,4 години. Знайди

швидкість кожної машини, якщо автомобіль рухався на 30 км/год швидше, ніж автобус. помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Яриніч Віктор.

Ответ:

50 км/ч и 80 км/ч

Пошаговое объяснение:

Автобус = х км/ч

Машина = х + 30 км/ч

2,4 * х = 1,5(х + 30)

2,4х = 1,5х + 45

2,4х - 1,5х = 45

0,9х = 45

х = 45 : 0,9

х = 50

Автобус = (х) = 50 км/ч

Машина = (х + 30) = 50 + 30 = 80 км/ч