Сума трьох чисел 2,88. Перше число у 2,1 разу менше від другого, а третє — в 1,7 разу більше за

перше. Знайдіть ці числа. помогите пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Титявкина Ольга.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х-перше число

2,1х -друге число

1,7х третє число

х+1,7х+2,1х=2,88

х+1,7х+2,1х=2,88

4,8х=2,88

х=2,88/4,8=0,6 перше число

0,6*2,1=1,26 друге число

1,02 третє число

перевірка:

0,6+1,26+1,02=2,88

2,8=2,88