Зі станції одночасно виїхали в протилежних напрямках два автобуси зі швидкостями 50 км/год і 70

км/год. Через скільки Годин відстань між ними становитиме 360 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гудков Егор.

Відповідь:

3 години

Покрокове пояснення:

1. Додамо швидкості, щоб дізнатися загальну швидкість: 50+70=120км/год

2.Ділимо відстань на загальну швидкість: 360км:120км/год=3години

Отвечает Юдников Миша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 50 + 70 = 120 (км/ч) - скорость удаления

2) 360 : 120 = 3 (часа) - будет между ними расстояние 360 км

Ответ: через 3 часа