Бджола летить зі швидкістю 180м/хв, а за нею на відстані 640 м летить оса зі швидкістю 500м/хв.

Через скільки хвилин оса наздожене бджолу?

Ответы на вопрос

Отвечает Мазур Оля.

Ответ:

через 2 хвилини

Пошаговое объяснение:

1) 500 – 180 = 320 (м/хв)

швидкість на ЗБЛИЖЕННЯ

2) 640 : 320 = 2 (хв)

Відповідь: через 2

хвилини оса наздожене бджолу