Микола помітив,що під час збирання меду з липи бджола вилітає з вулика зі швидкістю 4 м\сек і

повертається назад через 7 хвилин зі швидкістю 2м\сек.На якій відстані від вулика знаходиться липа,з якої бджола бере мед? Врахувати ,щона збирання меду з липи під час одного польоту бджола витрачає 1 хвилину

Ответы на вопрос

Отвечает Князева Екатерина.

7-1=6 хвилин на переліт

6хв=360с

х - відстань

х/4+х/2=360

х+2х=1440

3х=1440

х=1440/3

х=480 метрів

........................................................