У ящику було 28кг яблук,а в кошику -17кг. На скільки кілограмів яблук менше в ящику,ніж у двох

кошиках?

Ответы на вопрос

Отвечает Самарина Анна.

Яблук у одному ящику - 28 кг.

Яблук у одному кошику - 17 кг => яблук у двох кошиках 17 * 2 = 34 кг.

34 - 28 = 6 кг.

Відповідь: на 6 кг.

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

На 6 кілограмів

Пошаговое объяснение:

У ящику було 28кг яблук,

а в кошику -17кг.

у двох кошиках (17*2)=34 кг

34-28=6 (кг)

На 6 кілограмів яблук менше в ящику,ніж у двох кошиках