Швидкість лижника на гірськолижні траси становила 96 км год а сноубордиста 60 км год протяжність

лижної траси 16 км а для сноуборду 7км хто швидше дістанеться фінішу якщо вони стартують одночасно наскільки

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

16/96=1/6 часа=10 минут время лыжника

7/60=7 минут   время сноубордиста

Сноубордист прибудет к финишу на 3 минуты быстрее.