Швидкість лижника на гірськолижні траси становить 96 кілометрів у годині а сноуборд ста 16

кілометрів у годину протяжність лижної траси 16 кілометрів а для сноуборду 7 кілометрів хто швидше дістанеться фінішу якщо вони стартують одночасно наскільки

Ответы на вопрос

Отвечает Стоканова Валерия.

1)16:96=1/6(ч.)=10 минут-преодолеет своё S лыжник

2)7:16=7/16(ч.)=26.25(мин)-преодолеет своё S сноубордист

3)26.25-10=16.25(км)-настолько быстрее доберётся до финиша лыжник, чем сноубордист

Ответ: лыжник быстрее на 16.25 км.