Швидкість лижника на гірськолижній трасі становила 96км/год, а сноубордиста-60км/год.Протяжність

лижної траси 16 км, а для сноуборду-7км.Хто швидше дістанеться фінішу, якщо вони стартують одночасно? на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлик Женя.

Ответ:

На 0,05 часа сноубордист быстрее дойдет до финиша

Пошаговое объяснение:

t=S:v

16÷96=0,167 часа лыжник

7÷60=0,117часа сноубордист

0,167-0,117=0,05 часа сноубордист раньше