У Анни був тиждень, щоб прочитати книгу для шкільного завдання. Вона читала в середньому 56

сторінок на день протягом перших двох днів і в середньому 35 сторінок на день протягом наступних чотирьох днів. Потім вона закінчила книгу, прочитавши 30 сторінок за останній день. Скільки сторінок було в книзі? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Автайкин Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

56×2=112стр за первые 2 дня

35×4=140стр за 4 дня

112+140+30=282 стр было в книге