ПОМОГИТЕ!!! Олена читала цікаву книгу. У першій 4 дні вона читала по 15 сторінок за день, а

останні-по 25. За скільки днів вона прочитала всю книгу, якщо в книзі 135 сторінок?

Ответы на вопрос

Отвечает Бедин Семён.

Ответ:7дней

Пошаговое объяснение:

4х15=60ст за 4 дн

135-60=75стр ост

75:15=3 дня

4+3=7

Отвечает Цуканова Дарья.

Ответ:

7 днів

Пошаговое объяснение:

1) 4*15=60( ст.)- прочитала за 4 дні

2) 135-60=75( ст.)- прочитала за останні дні

3) 75:25=3 ( дн.)- прочитала останні сторінки

4) 3+4=7( дн)