Ганна читала книгу. За один день вона прочитала 5/12 сторінок книги й ще 10 сторінок, після чого їй

залишилось прочитати 3/8 сторінок книги. Скільки сторінок було у книзі?

Ответы на вопрос

Отвечает Бобруйский Дмитрий.

Вся книга это x страниц.

x\frac{5}{12}+10+x\frac{3}{8}=x;\\10=\frac{24x}{24}-\frac{10x}{24}-\frac{9x}{24};\\\frac{5x}{24}=10;\\x=48;

У Анны книга о 48 страниц.