Дарина прочитала книгу, в якій 100 сторінок, за три дні. Першого дня вона прочитала 1/4 всіх

сторінок. Другого дня вона прочитала 2/5 всієї книги. Скільки сторінок вона прочитала третього дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рюмина Настя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1)  1/4 +2/5 = 5/20+8/20 = 13/20 частин прочитано за два дні

2) 13/20 від 100стор

  100:20×13 = 65стор  - прочитано за два дні

3) 100 - 65= 35 стор - за третій день