За перший день бригада відремонтувала 29 км дороги, що на 8 км менше ніж за другий день, і на 7

км більше, ніж за третій. Скільки кілометрів дороги було відремонтовано за три дні разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Ответ:

За перший-29км

За другий-29+8=37км

За третій-29-7=22км

За 3 разом 29+37+22=88км

Пошаговое объяснение:

можно корону если не жалко)

буду очень благодарна)

Отвечает Товстопятая Аня.
За перший-29км
За другий-29+8=37км
За третій-29-7=22км
За 3 разом 29+37+22=88км