Допоможіть з задачею!!! Потрібно було відремонтувати 150 км дороги. За перший тиждень

відремонтовано 36% дороги, за другий 3/4 того, що відремонтовано першого тижня, а за третій тиждень. Скільки кілометрів дороги відремонтовано за третій тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Поволоцкий Александр.

Ответ:150*0,36=54

54*0,75=40,5

150-40,5-54=55,5

Пошаговое объяснение: