1.Яка з числових рівностей є правильною? а) 5/13 > 7 /13 ; б) 1 ‹ 3/5; в) 9/11 ‹ 7/11 ; г) 1

›3/11 2. 9м 3см=…м а)9,3м; б)9,03м; в) 93,0м; г)9,003м. 3.Обчислити а) 3/17 + 8 / 17= ; б) 1 - 5/7 = 4.Середнє арифметичне чисел 4,3 і 6,5 дорівнює … а)10,8; б)2,7; в)5; г)5.4. 5. Знайти 40% від числа 200. 6.Знайти значення виразу 52 – (22,95:2,7+3,4) ∙2,8 7. У розчині міститься 42 кг солі. Чому дорівнює маса розчину, якщо в ньому сіль становить 35%? 8) Розв’язати рівняння 1,2х +3,5х + 0,006 = 4,8 9) Знайти натуральні значення х, при яких є правильною нерівність 2 3/7 < х/7 < 3 1/7 10) Потрібно було відремонтувати 150км дороги. За перший тиждень відремонтували 36 % дороги, за другий того, що відремонтовано першого тижня, а за третій – решту. Скільки кілометрів дороги відремонтовано за третій тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Чистяков Владик.

Ответ:

1) Г - 1>3/11, бо 11/11>3/11

2) Б - 9,03 м, бо 3 см= 3м/100=0.03 м

3) 3/17+8/17=(3+8)/17=11/17

1-5/7=7/7-5/7=2/7

Пошаговое объяснение: