4. Потрібно відремонтувати 1600 км дороги. За перший тиждень відремонтували 27% дороги, за другий

тиждень 42%, а за третій - решту. Скільки кілометрів дороги відремонтували за третій тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Шабалина Кристина.

Ответ:496 км

Пошаговое объяснение:

I тиждень: 1600 км*27/100=432 км

II тиждень: 1600 км*42/100=672 км

ІІІ тиждень: 1600 км-(432+672)= 1600 км-1104=496 км