Срочно! Потрібно було відремонтувати 180 км дороги. За перший тиждень відремонтували 2/5 дороги, за

другий 25% того, що відремонтовано першого тижня,а за третій решту.скільки кілометрів дороги відремонтовано за третій тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Кончаков Максим.

Відповідь:

90 км

Покрокове пояснення:

1) 180*2/5=72 км за перший тиждень

2) 72*25:100=18 км за другий тиждень

3) 180-(72+18)=90 км за третій