Потрібно було відремонтувати 150км дороги. За перший тиждень 36% дороги, зп другий 3/4 того, що

відремонтували першого тижня, а решту. Скільки кілометрів дороги відремонтовано за третій тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Князь Влад.

Ответ:

55,5 км

Пошаговое объяснение:

36%=0,36

3/4=75%=0,75

150*0,36+(150*0,36)*0,75=94,5 за 2 тижня

150-94,5=55,5