Потрібно було відремонтувати 150км дороги. За перший тиждень відремонтували 1\3 дороги, за другий

5\6 того, що відремонтовано першого тижня, а за третій – решту. Скільки кілометрів дороги відремонтовано за третій тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Поп Михайло.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

150 *  1/3 = 50км дороги отремонтировано за первый день

50 * 5/6 = 250/6 = 41 2/3 км дороги отремонтировали за второй день

150-(50+41 2/3) = 150 - 91 2/3 = 58 1/3 км дороги отремонтировали за третий день