За перший день бригада відремонтувала 60 м дороги,за другий-у 1,3 разу більше,а за третій - 0,75

того,що відремонтувала за другий день.Скільки метрів дороги відремонтувала бригада за три дні ​

Ответы на вопрос

Отвечает Адамов Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

60 * 1,3 = 78 м дороги за другий день

78 * 0,75= 58,5 м за третій день

60 + 78 + 58,5= 196,5 м стільки метрів дороги відремонтувала бригада за три дні