За перший день бригада відремонтувала 60 м дороги, за другий 1,3 разу більше, а за третій - 0,75

того, що відремонтувала за другий день. Скільки метрів дороги відремонтувала бригада за три дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нургалиева Лиана.

1) 60 · 1,3 = 78 м - отремонтировано во второй день;

2) 78 · 0,75 = 58,5 м - отремонтировано в третий день;

3) 60 + 78 + 58,5 = 196,5 м - отремонтировано за три дня.

Ответ: 196 м 50 см.

Отвечает Сивкова Уля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 60 * 1,3 = 78 (м) - во 2 день

2) 78 * 0,75 = 58,5 (м) - в 3 день

3) 60 + 78 + 58,5 = 196,5 (м) - за три дня