3. Перший кондитерський цех виготовив 200 тортів за 5 днів, а другий таку саму кількість за 4 дні.

На скільки більше тортів виготовив за день другий цех, якщо щодня кожен цех виробляв однакову кількість тортів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бугаенко Паша.

Ответ: на 10 тортов в день больше изготавливал  2цех

Пошаговое объяснение:

200:5=40тортов в день   1конд.цех

200:4=50тортов в день  2конд.цех

50-40=10 тортов день

Отвечает Камалов Куат.

200÷5=40(т.)

200÷4=50(т.)

50-40=10(т.)

Відповідь: другий цех виготовив на 10 т. більше