Задача. один майстер виготовив 600 деталей за 5 тижнів, а другий виготовив таку саму кількість за 6

тижнів.На скільки менше виготовив за тиждень 2 майсте, ніж перший, якщо тиждень кожен з них виготовляв однакову кількість деталей?

Ответы на вопрос

Отвечает Куканов Стас.
1)600:5=120 деталей за 1-ий тиждень
2)600:6=100 деталей за 2-ий тиждень
3)120-100=20
Відповідь: на 20 деталей менше.
Отвечает Аскербеков Куралбай.

Ответ:

1)600:5=120(д.)-виготовив перший майстер.

2)600:6=100(д.)виготовив 2 майстер

3)120-100=20(д.)на стільки деталей меньше виготовив 2 майстер.