перший оператор набрав на компьютері 900 сторінок тексту за 6 тижнів , другий набрав таку саму

кількість за 5 тижнів.На скільки більше сторінок за тиждень набрав другий оператор, ніж перший, якщо щотижня кожний з них набирав однакову кількість сторінок?

Ответы на вопрос

Отвечает Гребенников Андрей.

900:6=150 сторінок-------- на тиждень набирав перший оператор

900:5=180 сторінок-------- на тиждень набирав другий оператор

180-150=на30 сторінок-----більше набирав другий оператор.

Отвечает Силаков Игорь.

За 1тиждень 1оп. - ( 900:6 ) ст                                                                                    За 2 тиждень 2 оп. - ( 900:5 )ст     Дужка на ?                                                                                                 1).900:6=150(ст.)-1оп.                                                                                                              2).900:5=180(ст.)-2оп.                                                                                                                  3).180-150=30(ст.)-на більше