Знайдіть площу прямокутника за формулою, якщо довжина прямокутника дорівнює 7 см, а ширина на 5 см

більше ніж довжина. запишіть тільки число без одиниць вимірювання СРОЧНО! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.

Ответ:

84

Пошаговое объяснение:

ширина 7+5=12

проща 7*12=84

Отвечает Крупин Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Длина (a) = 7 см

Ширина (b) = 7 + 5 = 12 см

S = ? см²

S = a * b

S = 7 * 12 = 84 см²

Ответ: 84 см²