6. Знайдіть периметр трикутника, якщо одна з його сторін дорівнює 13 см, друга на 3 см більша ніж

перша, а третя у 2 рази менша ніж друга.

Ответы на вопрос

Отвечает Югрин Даниил.

Ответ:      37 см.  

Пошаговое объяснение:

1 сторіна дорівнює a=13 см.

2 - на 3 см більша ніж 1  => b = 13+3= 16 см.

3 - в 2 рази менша ніж 2 => c = 16/2 = 8 см.

************

Периметр трикутника  P=a+b+c = 13+16+8 = 37 см.