Користуючись основною властивістю дробу,знайдіть значення a, при якому є правильною рівність: 7/а =

49/28

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Дима.

Відповідь:

4

Покрокове пояснення:

Користуючись основною характеристикою дробу скороти правий дріб, найбільший спільний дільник 7,тому маємо

7/а=7/4,з цього а=4