Користуючись основною властивістю дробу, знайти значення x , при якому є правильною рівність

x/12=3/4​

Ответы на вопрос

Отвечает Базина Софья.

Ответ:

х=9

Пошаговое объяснение:

 \frac{3}{4}  =  \frac{3 \times 3}{4 \times 3}  =  \frac{9}{12}

 \frac{3}{4}   =  \frac{9}{12}