Користуючись основною властивістю дробу, знайти значеннях, при якому є правильною рiвнiсть

Х/81=2/27​

Ответы на вопрос

Отвечает Лівий Олег.

Ответ:

а/81=2/27

6/81=2/27

Пошаговое объяснение:

нужно просто сократить для проверки))