Користуючись основною властивістю дробу, скоротіть дріб. 1) 26 - 65 2) 32 - 96 3) 38 - 171 4) 125 -

675

Ответы на вопрос

Отвечает Буркова Алина.
26/65=26/65
32/96=16/48=1/3
38/171=38/171
125/625=1/5