користуючись основною властивістю дробу знайдіть значення а при якому є правильною рівність а

/5=6/15 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Падерин Данил.

Ответ: a=2

Пошаговое объяснение:

a/5=6/15

a/5=2/5