Користуючись основною властивістю дробу знайдіть значення а, при якому є правильною рівність

25/45=3/а

Ответы на вопрос

Отвечает Солодуха Егор.

25/45=3/а

добуток крайніх членів= добутку середніх

(45×3)/25=5.4

Отвечает Рублева Анастасия.

25/45 = 3/а

а = (45 × 3)/25 = 135/25 = 5,4

Ответ : а = 5,4