4. Користуючись основною властивістю дробу, знайдіть значення х, при якому є правильною рівність:

1) x/5=4/20 2) 6/x=18/303) 1/3=7/x4) 42/78=x/13​

Ответы на вопрос

Отвечает Эльмовский Дмитрий.

Ответ:

.............

Пошаговое объяснение:

...............


Отвечает Попов Александр.

Ответ:

1) \frac{x}{5}  =  \frac{4}{20}  \\ x =  \frac{5 \times 4}{20}  \\ x = 1 \\  \frac{1}{5}  =  \frac{4}{20}  \\ 1 \times 20 = 5 \times 4 \\ 20 = 20

2) \frac{6}{x}  =  \frac{18}{30}  \\ x =  \frac{6 \times 30}{18}  \\ x = 10 \\  \frac{6}{10}  =  \frac{18}{30}  \\ 6 \times 30 = 10 \times 18 \\ 180 = 180

 3)\frac{1}{3}  =  \frac{7}{x}  \\ x =  \frac{3 \times 7}{1}  \\ x = 21 \\  \frac{1}{3}  =  \frac{7}{21}  \\ 1 \times 21 = 3 \times 7 \\ 21 = 21

4) \frac{42}{78}  =  \frac{x}{13}  \\ x =  \frac{42 \times 13}{78}  \\ x =  \frac{546}{78}   \\ x = 7 \\  \frac{42}{78}  =  \frac{7}{13}  \\ 42 \times 13 = 78 \times 7 \\ 546 = 546

Пошаговое объяснение:

решил методом пропорцией