Овідь: 8. Задано функцiю f(x) = √х - 3. Обчисліть /²(3) + f(12) + f(52). A 14 Відповідь: Б 12 B 8

Г 10 Д 6

Ответы на вопрос

Отвечает Руцинський Денис.

Ответ:

Для обчислення виразу потрібно вставити значення "3" у функцію "f(x) = √x - 3" та значення "12" та "52" та обчислити відповідні вирази.

1. f(3) = √3 - 3.

2. f(12) = √12 - 3.

3. f(52) = √52 - 3.

Тепер обчислимо кожен з виразів:

1. f(3) = √3 - 3 ≈ 0.732 - 3 ≈ -2.268.

2. f(12) = √12 - 3 ≈ 3.464 - 3 ≈ 0.464.

3. f(52) = √52 - 3 ≈ 7.211 - 3 ≈ 4.211.

Тепер обчислимо вираз "/²(3) + f(12) + f(52)":

/²(3) + f(12) + f(52) = (-2.268) + 0.464 + 4.211 ≈ 2.407.

Отже, відповідь - 2.407. Даної відповіді немає в списку варіантів відповідей, тому потрібно вибрати найближче значення, яке є варіантом відповіді. У цьому випадку, найближче значення - 8 (В).