Один номер газети коштує 10 крон, а в суботу з додатковою сторінкою – 14 крон. У вересні газета

вийшла 22 рази як звичайний номер і 4 рази з додатковою сторінкою. Скільки заощадив передплатник газети, якщо вартість передплати становила 115 крон на місяць?​

Ответы на вопрос

Отвечает Борченко Милана.

Ответ:

161 крон

Пошаговое объяснение:

10*22=220 крон звичайний номер
14*4=56 крон з додатковою сторінкою
220+56=276 крон усього
276 крон - 115 типо Зарплата =161 крона
отже передплатник зекономив 161 крону