Мудрагелик ласунчик красунчик ,хитрун і сонько випікали тістечка у суботу та неділю.За цей час

мудрагелик спік 48 тістечок ,ласунчик 49,красунчик 50,хитрунчик51,сонько52.Зясувалося,що у неділю кожне кенгурятко випекло тістечок більше аніж у суботу.Один з них спік у 2рази більше,один у 3 рази,один у 4 рази, один у 5 разів,один у 6 разів.Хто з кенгурят спік у суботу найбільше тістечок?

Ответы на вопрос

Отвечает Присяжнюк Настя.
Мудрагелик в суботу спік 8, а в неділю 8*5=40  /8+8*5=48/
Ласунчик в суботу спік 7, а в неділю 7*6=42  /7+7*6=49/
Красунчик в суботу спік 10, а в неділю 10*4=40  /10+10*4=50/
Хитрун в суботу спік 17, а в неділю 17*2=34  /17+17*2=51/
Сонько в суботу спік 13, а в неділю 13*3=39  /13+13*3=52