12, а в понеділок і середу а) У понеділок і вівторок Дмитро розв'язав 15 задач, у вівторок і

середу 12, а в понеділок і середу- 17 задач. Скільки задач розв'язував Дмитро кожного дня? Б) у четвер Ольга розв'язала 9 прикладів, у п'ятницю у два рази більше, ніж у четвер, а в суботу на 7 прикладів більше, ніж у п'ятницю. Скільки прикладів розв'язала Ольга за три днi? в) у книзі 252 сторінки. У суботу Юрко прочитав у два рази більше сторінок, ніж у п'ятницю, а в неділю на 27 сторінок більше, ніж у суботу. Скільки сторінок прочитав Юрко в неділю? г) На першій полиці 29 книг, а на другій 35. Скільки книг потрiбно переставити з однiєl полица iншу, щоб їх на обох полицях стало порівну?

Ответы на вопрос

Отвечает Ошкина Даша.

Ответ:

а)15+12+17=44.

Тепер ділимо на 2(44:2=22)

Ми не можемо точно визначити, скільки задач Дмитро розв'язував кожного дня, але ми знаємо, що їх сума дорівнює 22.

б) У четвер Ольга розв'язала 9 прикладів. У п'ятницю вона розв'язала в два рази більше, тобто 9 * 2 = 18 прикладів. В суботу вона розв'язала на 7 прикладів більше, ніж у п'ятницю, тобто 18 + 7 = 25 прикладів. За три дні Ольга розв'язала 9 + 18 + 25 = 52 приклади.

в) У суботу Юрко прочитав в два рази більше сторінок, ніж у п'ятницю, тобто 252 * 2 = 504 сторінки. В неділю він прочитав на 27 сторінок більше, ніж у суботу, тобто 504 + 27 = 531 сторінка. У неділю Юрко прочитав 531 сторінку.

г) На першій полиці 29 книг, а на другій 35. Щоб мати порівну книг на обох полицях, потрібно переставити різницю між кількістю книг на другій полиці та першій полиці:

35 - 29 = 6

Отже, потрібно переставити 6 книг з однієї полиці на іншу, щоб на обох полицях стало порівну книг.