У книзі 252 сторінки. У суботу Юрко прочитав у два рази більше сторінок, ніж у п'ятницю, а в неділю

на 27 сторінок більше, нуж у суботу. Скількі сторінок прочитав Юрко в неділю?

Ответы на вопрос

Отвечает Рюмин Леша.

Пошаговое объяснение:

П'ятниця- х

Субота- 2х

Неділя- 2х+27

х+2х+2х+27= 252

5х+27=252

5х=252-27

5х=225

х=225:5

х=45

П'ятниця- 45

Субота- 2•45=90

Неділя- 2•45+27=117