З якою швидкістю пливе човен проти течії якщо його власна швидкість становить 15 3/8 км/год а

швидкість течії 1 1/4 км/год СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Полина.

Відповідь: Загальна швидкість човна проти течії буде різницею між власною швидкістю човна та швидкістю течії:

15 3/8 км/год - 1 1/4 км/год = 15 6/8 - 1 2/8 = 14 4/8 - 1 2/8 = 13 2/8 = 13 1/4 км/год

Тому швидкість човна проти течії становить 13 1/4 км/год.