Розв’язати задачу трьома способами . Сказати на основі якої властивості розв’язали задачу. У

гаражі стояли 8 грузовик та 2 легкових автомобілі. Ввечері в гараж заїхали ще 4 машини. Скільки машин стояло в гаражі?

Ответы на вопрос

Отвечает Илларионов Илья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Спосіб 1: Додавання

В гаражі вже стояли 8 грузовиків і 2 легкових автомобілі.

Потім в гараж заїхало ще 4 машини.

Щоб знайти загальну кількість машин в гаражі, додамо кількість машин, які вже стояли, до кількості машин, які заїхали: 8 + 2 + 4 = 14 машини.

Спосіб 2: Застосування властивості асоціативності додавання

В гаражі вже стояли 8 грузовиків і 2 легкових автомобілі.

Заїхало ще 4 машини.

Ми можемо спершу додати кількість грузовиків і легкових автомобілів: 8 + 2 = 10.

Потім додати кількість машин, які заїхали, до цієї суми: 10 + 4 = 14 машини.

Спосіб 3: Використання властивості комутативності додавання

Ми можемо спочатку додати кількість машин, які заїхали, до кількості машин, які вже стояли: 4 + 8 + 2 = 14 машини.

У всіх трьох способах ми використали властивості додавання, такі як асоціативність і комутативність, для знаходження загальної кількості машин в гаражі. Результат у всіх випадках - 14 машин.