При виконанні завдання з математики 5 учнів класу зовсім не розв‘язали задачу.Кількість учнів,що

розв‘язали задачу з помилками , становила 160% від кількості учнів,що не розв‘зали задачу , і 4/7 від кількості учнів , що розв‘язали задачу правильно.Скільки учнів розв‘язали задачу з помилками і скільки - правильно.

Ответы на вопрос

Отвечает Крипчакова Настя.

Ответ:

1) 5*1,6=8 учнів розв'язали з помилками

5 - к-ть учнів, що не розв'язали, 1,6 - це 160%. Якщо важко зрозуміти, то уявіть, що 5 це 100%, 20% від 5 це 1, а 60% від 5 це 3. Відповідно, 5 + 3 (це оті 60%) = 8

2) 8 це 4/7 від тих, що розв'язали правильно

8*7:4=14 учнів ров'язали правильно

Якщо важко зрозуміти, то поміркуйте так: 8 - це 4 частини, відповідно, одна частина складає 2. Оскільки частин 7, то всього вийде 2*7=14