I 7. Для дитячого садочка купили цукерки трьох видів. Першого і другого видів купили разом 16 кг,

другого і третього - 21 кг, першого і третього-15 кг. Скільки купили цукерок кожного виду? ааааа я не понимаю пожалуйста заделайте по діям дам 20 баловвв​

Ответы на вопрос

Отвечает Грошев Никита.

Нехай п- перший вид цукерок, д -другий, т-третій. Складемо рівняння

п+д=16 кг

д+т=21 кг

п+т=15 кг

Складемо два перших рівняння в одне за допомогою додавання

п+д+д+т=16+21

п+2*д+т=37

Перемістимо доданки, щоб побачити, зо сума п+т нам вже відома з третього рівняння

(п+т)+2*д=37

Тепер запишемо замість п+т, значення цього виразу (дивись третє рівняння)

15+2*д=37

Переносимо

2д=37-15

2д=22

д=22/2=11 (кг)

Отже, другого виду купили 11 кг

Підставимо це значення в перше рівняння

п+д=16 кг

п+11=16

п=16-11=5 (кг)

Отже, першого виду купили 5 кг

Підставимо це значення в третє рівняння

п+т=15 кг

5+т=15

т=15-5=10 (кг)

Отже, третього виду купили 10 кг

ПЕРЕВІРКА:

5+11=16 - правильно

11+10=21 - правильно

5+10=15 - правильно

Відповідь: першого виду 5 кг, другого 11 кг, третього 10 кг.