Для дитячого садочка купили цукерки трьох видів.Першого і другого видів купили разом 16 кг,другого

і третього-21кг,першого і третього-15кг.Скільки купили цукерок кожного виду?

Ответы на вопрос

Отвечает Разин Иван.

Ответ:

1 = 5кг;  2= 11кг; 3 = 10кг;

Пошаговое объяснение:

1 + 2 = 16кг

2 + 3 = 21кг

3 + 1 = 15кг

1 + 2 + 2 + 3 + 3 + 1 = 52кг

1 + 2 + 2 + 3 + 3 + 1  - 1 - 2 - 1 - 2 = 52кг - 16кг - 16кг

3 + 3 = 20кг

3 = 10кг

2 = 21кг - 10кг = 11кг

1 = 16кг - 11кг = 5кг