петрик купив 2кг цукерок одного виду по1.6 грн. за кілограм 4кг цукерок иншого виду по 2.05 грн и

ще 3кг цукерок третього виду.Середня цина куплених цукерок становила2.2грн за килограм.Скильки коштував килограм цукерок третього виду.

Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Варя.

средняя цена = вся сумма за конфеты:весь вес конфет. Отсюда

х грн-стоит 1кг конфет третьего вида,тогда

1)2*1,6=3,2(грн)- заплатили за первый вид.

2)4*2,05= 8,2(грн)-заплатили за второй вид конфет.

3) 3*х=3х(грн)-заплатили за третий вид.

4)2+4+3=9(кг)-всего веса конфет купили.

Составляем уравнение:

(3,2+8,2+3х):9=2,2

11,4+3х=2,2*9= 19,8

3х=19,8-11,4

3х= 8,4

х= 2,8(грн)-стоит 1кг третьего вида конфет.

Отвечает Папорт Полина.

1) 2,2*3 = 6,6 (грн) - сума цін трьох видів.

2) 2,05+1,6 = 3,65 (грн) - сума цін першого та другого видів.

3) 6,6-3,65 = 2,95 (грн) - ціна третього виду цукерок. 

Відповідь: 2,95 грн коштував кілограм цукерок третього виду.