166. На фабриці спорттоварів за день виготовили 457 великих м'ячів і в 6 разів більше маленьких.

Скільки всього м'ячів виготовили на фабриці за день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сиднева Лиза.

Відповідь: 3199.

Покрокове пояснення: великих м'ячів — 457 шт.

ммпленьких —?, але у шість разів більше за великих

усіх м' ячів ——?

457×6= 2742.(шт) маленьких м'яячів

2742+457=3199(шт) усього м' яячів

відповіжт